VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 1 ]


[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Date Posted: 04:51:09 01/08/02 Tue
Author: Annick
Subject: Tweelingperikelen!
In reply to: Corine 's message, "even bijkletsen" on 05:54:31 01/07/02 Mon

Hoi An en c°,

Inderdaad, Femke en Arnout zijn geboren op 23 mei 2000, dus zijn ze ondertussen net 19 maanden gepasseerd. En ja inderdaad … Arnout is de grootste, alhoewel hij als tweede ter wereld gekomen is en beduidend fijner en kleiner was bij de geboorte en langer in de couveuse heeft gelegen … maar ik vermoed dat zijn prille mannelijke hormonen hun werk tot op heden goed doen en van hem een stoere jonge kerel willen maken, want heeft zuslief snel voorbij gestoken, zowel in gewicht als lengte. Ons Femke is en blijft (voorlopig) echt een fijn poppemieke. Alleen wat haargroei betreft, schiet Arnout duidelijk tekort. Bij het uitdelen van de haarwortels, stond hij helemaal achteraan, vrees ik. Morgen is trouwens hun derde bezoek aan de kapper gepland. Bij ons Femke mag het echt wel in model geknipt worden, want ’t begint langs alle kanten te wippen (ons Femke blijkt trouwens een echt wroetertje te zijn in haar bedje met als gevolg dat haar haartjes nogal eens recht omhoog durven te staan na haar dutje). Bij ons Arnoutje dienen enkel de lange fijne sliertjes wat bijgeknipt te worden. Heb trouwens al ettelijke malen geprobeerd om het van voor, met wat gel, wat recht te zetten om een kuifke-effect te bekomen, maar hij wroet ene keer met zijn handjes door zijn wissewussehaar en 't licht weer plat pladijs terug op zijn kopke. Maar zo’n kuifke is supercute bij jongetjes hé. 'k Zal nog wat geduld moeten oefenen.

Wat het slagveld betreft (goeie omschrijving overigens; ik zou het niet beter kunnen uitdrukken), zelf opruimen staat spijtig genoeg nog niet in hunne woordenschat. Twee keer daags wordt er bij ons opgeruimd. ’s Middags als ze in hun bedje liggen en ’s avonds als ze begonnen zijn aan hun nachtrust. Toch hebben we een stuk van ons living “afgebakend” als speelterrein en proberen we hen te overtuigen om alleen daar te spelen, maar blijkbaar vinden ze hun territorium toch wat klein en wordt maar de hele living, incluis keuken, ingepalmd.

Is er eigenlijk bij Tom en Silke een wezenlijk verschil in karakter ? Bij Femke en Arnout heel duidelijk. Ons Femke is eigenlijk een braaf poppemieke, die “redelijk” goed luistert als ze iets mispeutert en eigenlijk heel goed alleen kan spelen. Maar ons Arnoutje durft wel eens de kwajongen uit te halen en soms heb ik den indruk dat hij met zijn energie genen blijf weet. Hopelijk is hier niet een hyperactief jongetje in de maak.

En/of combinatie werken/tweelingmoeder te doen is … soms lijkt het allemaal vlotjes en organisatorisch te verlopen, maar soms zit ons leven zo hectisch in mekaar, dat ik denk: is het dat allemaal eigenlijk wel waard ? Momenteel werk ik 4/5 (ma, di, do en vr), woensdag is mijn vrije dag, en die dag “probeer” ik volledig ten dienste te staan van onze kroost. Ik zeg wel “probeer”, want meestal wordt mijn woensdag ingepalmd door de o zo nodige huishoudelijke klussen en schieten mijn goeie voornemens om mij 100% met de kids bezig te houden er in. Maar meestal wordt er richting speeltuin gegaan of wordt er gezwommen of wordt er gezellig geshopd (geboodschapd klinkt nie hé), tenminste als ik een slachtoffer vind om mee te gaan, want alleen gaan winkelen met 2 jengelende peuters lijkt me niet echt haalbaar. Hoe doe jij trouwens je boodschappen met 3 kids ? Lijkt me een onmogelijke opgave.
Ik heb wel 6 u per week hulp in huis om ons stulpje netjes "proberen" te houden, want zonder die hulp zou ik het echt niet zien zitten om ons huis stof- en vetvrij te houden.
Peter, mijn echtgenoot, werkt in een full-continue-ploegensysteem, wat erop neerkomt dat hij onnoemelijk veel verlofdagen heeft en veel in de week thuis is en ik moet wel toegeven dat hij zijn vaderplichten ten volle naar behoren vervuld. Hij schrikt er niet voor terug om ganser dagen alleen door te brengen met onze kinderen. Maakt trouwens nooit een probeem om ons kindjes in bad te zetten, om te kleden, naar bedje te brengen, eten te maken en te geven enzovoorts. Wat dat betreft mag hij gerust het kwaliteitslabel van moderne papa opgespeld krijgen. Aiai … ‘k zal hem maar niet te veel bestoeffen, want als hij dit leest, zullen zijn neusvleugels serieus gaan krullen.

Allez, tot zover mijn iet of wat uitgebreid antwoord. Vervolgverhaal komt er zeker en vast aan.

Groetjes nog aan alle twinmoms hier en denk eraan: wij zijn en blijven dubbel bevoorrecht hé!

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Post a message:
This forum requires an account to post.
[ Create Account ]
[ Login ]
[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT-8
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.