VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 1 ]


[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Date Posted: 13:30:08 01/17/02 Thu
Author: Ann
Subject: nog iemand die de hond gaat uitlaten..

Hoi Corine,
Ik kwam ook net even piepen of er een berichtje was bijgekomen (en inderdaad...het werkt verslavend!) en daar was je weer!
Ja, die regeldagen zoals jij ze noemt die komen wel (spijtig genoeg!) voor hé! Hopelijk zijn ze snel over en kunnen jullie terug een beetje in het ritme van daarvoor komen... ik kan alleen maar duimen van hier, hé (maar ik doe het dan ook hoor!!!!).
Die huilbuien tussen 19.00 en 21.00h zullen zeker de bekende huiluurtjes zijn hoor! Mijn broer zijn dochtertje van 3,5 maanden heeft er nu nog altijd last van. Daar is het elke avond concert tussen 20.00h en 22.00h maar daarna slaapt ze gelukkig wel steeds tot een uur of 7... misschien lukt dit bij jullie heel binnenkort ook?
Ik wou ook gewoon enkel zeggen dat je toch moet oppassen met het mengen van die voedingen hoor. De verschillende babyvoedingen zijn immers allemaal totaal verschillende
mengelingen van al wat goeds is voor onze kaboutertjes maar door te mengen kun je er wel voor zorgen dat ze van het ene wat te veel en van het andere wat te weinig binnenkrijgen. Ik zou er toch mee oppassen hoor... maar als je ziet dat hun ontlasting terug normaal begint te worden zal het wel in orde zijn, denk ik! Toch maar opletten geblazen... maar dat zul je wel weten.. ik klink hier net als een oude groottante of zo!
En wat jij zei dat jij van ons wat kunt leren omdat wij al verder staan met onze peuters geldt ook omgekeerd hoor! Wij zullen ook nog wel wat van je kunnen opsteken en anders kunnen we maar genieten van je "baby-verhalen" want die zijn we nu toch al ontgroeid hé Annick... wees er maar gerust van dat Annick en ik hier soms zitten te dagdromen van de tijd dat er bij ons nog zo'n 2 kleine ukjes in huis lagen.... en nu ga ik ook de hond uitlaten!!
Welke hond heb jij trouwens Corine? Wij hebben een beige Bouvier (Turbo) een schat van een hond van 6 jaar die de beste vriend is van onze 3 kinderen...
Zo, en nu ben ik weg,
groetjes,
Ann.

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Post a message:
This forum requires an account to post.
[ Create Account ]
[ Login ]
[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT-8
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.