VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 1 ]


[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Date Posted: 04:50:19 01/21/02 Mon
Author: corine
Subject: laat mama nu eens lekker slapen!!!!!!!!

Hallo,
Nou Ann, je vroeg of ik nu een goede nacht achter de rug heb gehad, nou NEE dus. Ik wordt er een beetje moedeloos van.
Na die fles van 19.00 uur blijven ze onrustig dus dat nemen wij nu maar op de koop toe en weten dat dit op dat tijdstip kan gebeuren. Na ontelbare keren naar boven te zijn geweest voor een speen, eventueel boertje etc., bleven ze huilen. Gelukkig zakte Lisa rond 20.30 uur af. Sterre heeft liggen huilen tot de laatste fles aan toe maar die hebben wij dus op een gegeven moment naar beneden gehaald want het was echt geen gehoor. Ik denk wel dat hier in de buurt momenteel alle babyfoons op andere kanalen zijn afgestemd nu dat wij weer in "de lucht" zijn. Na de fles van 22.30 sliepen ze keurig tot 2.45 uur. Het toevallige vindt ik nu wel de laatste tijd, dat als de ene al wakker is, dat het niet zo lang duurt totdat de ander ook ontwaakt. Dit was dus ook vanochtend het geval. Lisa werd rond 6.00 uur wakker. Ik was nog niet koud aan het verschonen en toen meldde Sterre zich ook al. Op dat moment werd ik wel even gek hoor. Want dan kunnen ze echt alles bij elkaar schreeuwen met z'n tweetjes. Ben toen snel naar beneden gelopen en heb de twee wipstoeltjes gehaald, op mijn bed gezet en heb ze in de wippertjes de fles gegeven want op dat moment kon ik het net niet even hebben om eerst Lisa de fles te geven en Sterre te laten wachten. Het voeden ging op zich heel goed alleen mis je toch even dat warme contant met ze. Maar ja, het kon even niets anders.
Nu slapen ze natuurlijk weer heerlijk dus ik weet alweer wat ons vanavond te wachten staat. Hoe zouden jullie dit nu gaan doen na de fles van 19.00 uur. Geef mij eens hele goede raad want die heb ik echt nodig hoor!!!! Zouden jullie ze al op bed leggen?
Goh Ann, wat een goede eters heb jij. Wilde dat die van mij zo zou eten. Danique lust gelukkig ook een heleboel groenten hoor dus dat gaat er altijd wel in. Ze vindt momenteel gewoon koek en snoep het allerlekkerst dus ik heb echt elke dag een strijd met haar om haar zo min mogelijk haar zin te geven.
Nog een vraagje aan jullie beiden. Hebben jullie
s nachts ook jullie kindjes verschoond. Ik vindt dat de dames hier zo wakker van worden, dus doe het de ene nacht wel en de andere niet. Of ze moeten beiden een dikke poepbroek hebben dan doe ik het natuurlijk wel.
Nou dames, de rust is over want Danique is wakker geworden helaas. Was een kort slaapje van haar maar ben blij dat ik dit weer van mij af heb kunnen schrijven.
Doeg,
Groetjes en duim voor mij vanavond. Corine

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Post a message:
This forum requires an account to post.
[ Create Account ]
[ Login ]
[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT-8
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.