VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Login ] [ Contact Forum Admin ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: 1 ]
Subject: Vil bare si noen ord..


Author:
Wrangeline
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: 08:17:51 08/12/02 Mon

Jeg er kanskje ikke yndlingspersonen for de fleste for tiden men jeg vil bare si noen ord.

Jeg er klar over at måten jeg taklet "forsvinningen" av min GA MKI nano ikke var helt førsteklasses og jeg kan ikke gjøre annet en og si at jeg er lei meg :\
Dagen jeg mista nanoen døde jeg i pvp og grunnen for at jeg ikke sa i fra om dette var at jeg ikke mista nok xp for og kunne bli lootet. Han som drepte meg sa også at han ikke lootet meg. Jeg vet nå at han faktisk tok nanoen fra meg og det at jeg stolte på at han snakket sant var utrolig dumt av meg.

Mange har gått gjennom mye arbeid for og bare finne ut av at jeg har tabbet meg direkte ut.. Jeg kan ikke si annet enn at jeg er utrolig lei meg for det!

Jeg prøver ikke og få tilgivelse fra dere men jeg ville bare si at jeg aldri hadde det som intention og lyve til meg noe. Gammern skal selvfølgelig få tilbake de pengene som jeg lånte for og få kjøpt nanoen så fort jeg får skrapt de sammen.

Wrangeline

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]

Replies:
Subject Author Date
Re: Vil bare si noen ord..Junglejim/Crazykick/Wiggler08:31:05 08/12/02 Mon
Re: Vil bare si noen ord..Nuzzi/crazynizzy08:40:18 08/12/02 Mon
Re: Vil bare si noen ord..Wrangeline10:57:42 08/12/02 Mon
Re: Vil bare si noen ord..Dimmufodr15:01:01 08/12/02 Mon


Post a message:
This forum requires an account to post.
[ Create Account ]
[ Login ]
[ Contact Forum Admin ]


Forum timezone: GMT-8
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.