VoyForums
[ Show ]
Support VoyForums
[ Shrink ]
VoyForums Announcement: Programming and providing support for this service has been a labor of love since 1997. We are one of the few services online who values our users' privacy, and have never sold your information. We have even fought hard to defend your privacy in legal cases; however, we've done it with almost no financial support -- paying out of pocket to continue providing the service. Due to the issues imposed on us by advertisers, we also stopped hosting most ads on the forums many years ago. We hope you appreciate our efforts.

Show your support by donating any amount. (Note: We are still technically a for-profit company, so your contribution is not tax-deductible.) PayPal Acct: Feedback:

Donate to VoyForums (PayPal):

Wednesday, March 12, 20:14:51Login ] [ Main index ] [ Post a new message ] [ Search | Check update time | Archives: [1]2345678 ]
Subject: Re: Wie kan mij helpen, met een terugval preventie


Author:
Michel
[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]
Date Posted: Thursday, January 18, 14:58:03
In reply to: Anja 's message, "Re: Wie kan mij helpen, met een terugval preventie" on Tuesday, June 21, 9:18:38

Hoi Tessa,
Laat me je eerst even zeggen dat je trots op je zelf mag zijn dat je al 5 maanden van de troep af bent,dat is op zich al een hele prestatie en die heb je alvast in de pocket.Gefeliciteerd!!!
Ik denk dat je om te gaan voorkomen dat je weer terug valt je moet gaan kijken wat voor valkuilen je in je leven bent tegen gekomen waar je bent in gevallen.Ik denk dat je wel weet hoe een valkuil werkt,in iedergeval is het zo dat het de bedoeling is dat je er ongemerkt in valt en gewond raakt en dat je een valkuil niet ziet,daarom wordt hij altijd afgedekt met takken en bladeren enz enz zodat de (opgejaagde) persoon of dier het niet ziet aankomen.Ga je een stap te ver dan is het meestal al weer te laat en lig je er al weer in.
De bedoeling is dus nu dat je gaat leren om dat wel te zien, dat je dus leert de valkuilen die we allemaal, als gebruikers of exgebruikers, in ons dagelijkse leven nou eenmaal tegen komen en geloof me het zogenaamde pad des levens zit er vol mee, van te voren gaat ontdekken en ontmaskeren en onschadelijk maken zodat je er niet ineens weer in valt en weer terug bij af bent.Het is nou eenmaal zo dat als je er in gevallen bent het vaak echt moeilijk is om er weer uit te komen,vaak hebben we het niet eens gelijk in de gaten en zijn we als het tot ons doordringt al weer dusdanig verzwakt of vermoeid dat het gewoon op eigen kracht niet lukt of we hebben er dan geen zin meer in weer die hele klim te moeten maken.Dus VOORKOMEN dat je er in valt.Nu kun je dus zoals veel mensen doen zigzaggend door het leven gaan om ze allemaal te vermijden, wat ook wel kan maar wat heel vermoeiend is, maar uit ervaring kan ik je zeggen dat je dan vroeg of laat vaak door even onoplettend te zijn of door dat je denkt dat je nu zo geweldig bent of sterk bent dat je er wel weer mee kunt gaan spelen of door een of meerdere emotionele gebeurtenissen je toch weer ineens ,en dan is het dus al weer te laat,door de bladeren en takken zakt en je je weer in die klote situatie bevindt waar je weer vast zit en waar je langzaam maar zeker kapot gaat. Dusss het herkennen van ,ontdekken,onklaar maken van de valkuilen in jou leven dat is het belangrijkste wat je moet doen!!Het gaat niet gemakkelijk zijn,soms nee vaak zal het zelfs pijn doen omdat sommige dingen diep geworteld zitten,maar het is wel mogelijk.Ga er maar eens goed over nadenken en probeer de valkuilen die je hebt gezien op te schrijven of voor jezelf te omschrijven als geheugen steuntje.Probeer de dingen in jou leven bij de wortel te pakken en te verdelgen,anders groeid het net als onkruid weer op.Speel niet met dingen die gevaarlijk voor jou kunnen zijn en wees voorzichtig.
Misschien denk je van waar heeft hij het allemaal over maar ik hoop dat ik je hiermee toch enigzins geholpen heb,

Groetjes en veel sterkte
Michel.

[ Next Thread | Previous Thread | Next Message | Previous Message ]


Post a message:
This forum requires an account to post.
[ Create Account ]
[ Login ]

Forum timezone: GMT+1
VF Version: 3.00b, ConfDB:
Before posting please read our privacy policy.
VoyForums(tm) is a Free Service from Voyager Info-Systems.
Copyright © 1998-2019 Voyager Info-Systems. All Rights Reserved.