Author:
Андрій
[ Edit | View ]
|
Date Posted: 14:13:21 09/21/03 Sun
Проблема лише в тому, що сьогодні цей субстрат за антропологічними характеристиками є значно більш "нордичним", аніж, наприклад, субстрат український (власне руський).
<
- Читаю це і у думках уявляю собі, як по безмежної батьківщині арійських слонів, у квітучім гаю химерного краю Кацапстана блукають гарні, але похмурі суто європейські нордично-монголоїдні урало-алтайські нормани з рязансько-костромсько-казанськими пиками та з відповідними нордичними прізвищами: Булгаков, Тургенєв, Юсупов, Кожєвніков, Чаадаєв, Єрмолов (і т.п.), які збентежено мріють лише про те, як би їм виконати заповіт нордичного конунга Чингізхана з острова Готланд.
<
В тім то й річ - варто було б не плутати вплив духовно-культурний, і вплив расово-біологічний. В останньому випадку той самий татаркуватий львів"янин (яких там багато ;о)) )буде значно ближчий до монгола, аніж росіянин, у якого домішок татарської крові є вельми (на фоні фіннського субстрату) скудним.
<
- Даруйте, не хочу Вам відкривати Америку, але угро-фінські племена належать до урало-алтайської групи і тисячу років тому були близькі до печенігів, половців та хозар, але знаходились на значно нижчому, ніж останні, рівні суспільного розвитку, фактично, предки москвинів були тими ж печенігами, тільки лісовими. На той час це були найпримітивніші і найвідсталіші у культурному відношенні племена Європи. Не лише в далекому минулому, але ще на зламі 1 та 2 тисячоліть вони були канібалами. Московський антрополог Валерій Алексеев у своїй праці "Походження народів Східньої Европи" твердить, що московський народ дістав найбільшу домішку монголоїдної раси через асиміляцію угро-фінів, що прийшли в Европу з Азії і частинно увібрали в себе европеїдну домішку ще до приходу слов'ян. Балти дістали монголоїдну домішку ще раніше, коли в Европу, після потепління і зміни клімату, людське населення посунулося двома хвилями: із півдня через Балкани і Україну - европоїди, та північними лісами із Сибіру - монголоїди. Московський нарід різниться антропологічне і культурно від українського. До речі, твердження, що "вони (монголи-християни) тікали у Москву, де й зібралася військова еліта Золотої Орди. Татари-золотоординці на московській службі становили кістяк руського кінного війська" можливо прочитати у працях авторитетних євроазійських (і не тільки) істориків Московщини.
<
Українці формовані як етнос і нація під значно більшим чинником степу, аніж росіяни із Залісся...
<
- Та ні, прошу не змішувати відверту боротьбу України-Русі з азіатською навалою та татарофільську політику Московського ханства, яке „зібрало у себе військову еліту Золотої Орди”.
<
Так з'явилися численні, за словами Корчинського „цілком нордичної зовнішності”, московські феодали тюркського походження: Тургенєви, Чаадаєви, Бердяєви,
Шкода, що не можу перевірити зараз ці дані...
<
- Якщо ви наймит, не знаєте прізвищ свої хазяїв, будь ласка: Баскаков Н.А. „Русские фамилии тюрского происхождения”; „Общий Гербовник Дворянських Родов Всероссийской империи”; „История родов русского дворянства”; „Русская родословная книга”.
<
Можу лише сказати, що шанований мною філософ Н. Бердяев походить із старовинного українського шляхетського роду - щоправда, по самоідентифікації філософ він російський...
<
- Даруйте, зразу не впізнав суто українське прізвище – Бердяєв.
<
Наприклад, род Глинських, з якого походить відомий композитор Глинка, дійсно, має монгольське коріння. Проте князі Глинські з"явилися зовсім не в наслідок пожалування цього титулу їм московськими князями чи царями - це зробив великий князь Гедимін, засновник Литовської Русі, а отже - литовського етапу української державності. Таким чином, ви даєте в якості прикладу представників монгольських родів Московщини - роди нашої шляхти... Чи, часом, ви не поставилися так само необережно й до інших прикладів?
<
- Дійсно, роди то ваші - у 1508 році М.Глинський разом із двома братами емігрував до Московщини, де отримав Ярославець і Боровськ. З цього часу вони поповнили представників монгольських родів Московщини – доводом цього є Іван ІV.
[ Post a Reply to This Message ]
|